5 Mayıs 2012 Cumartesi

The Library Girl / Kütüphane Kızı


Dedikoducu Kız'ı, Kırmızı Başlıklı Kız'ı hatta Powerpuff Kızları'nı bile biliyoruz da Kütüphane Kızı nerden çıktı diyebilirsiniz, kendisi kozadan çıkmak üzere bir kelebek olan benim sembolik kullanımım. 4 yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçti ve ben 1 ay sonra üniversiteyi bitiriyorum, şaka gibi! 2 yıl önce alan seçiminde marketinge gönül verdiğimden beri durmaksızın devam eden  projelerden "last but not the least" olanı bitirme araştırmamı verebildiğimde dünyadaki en güzel yerlere gitmiş kadar olacağım. Yeni yerler keşfetmeye ve seyahate olan ilgimden dolayı turizm pazarlaması konusunu seçtim. Uzuun uzun dönemler kütüphanede ve evde bilgisayar karşısında geçti. Özellikle yabancıları bulabilmek için sosyal medyadan da çok faydalandım, buraya koyduğum anketi yapan herkese çok teşekkürler, artık analiz aşamasına geçebildim şükürler olsun :)

Bu arada yurt dışında yaşayan Türkler gerçekten çok yardımsever, severim onları :) Gerek yurtdışına gidildiğinde hemen yardımcı olmaları olsun, gerek okulla ilgili bir konu olsun, tanımadan bu kadar yardım etmeleri beni çok mutlu ediyor..


 You can say we know Gossip Girl, Little Red Riding Hood and even Powerpuff Girls but where did Library Girl come from? This is my symbolic expression of myself since i'm about to graduate. 4 years passed so quickly and I'm going to graduate after 1 month. Since i have chosen marketing as major, the projects have always continued but my graduation research is "last but not the least." Since i am interested in exploring new cities and travelling, i chose tourism marketing. I spent soo long time in library and in front of computer but now i passed to analysis stage. After i completely finish my graduation research, i will feel like i!m touring around the world haha :)                   I hope you can go anywhere you like, for instance i would like to be here;

                                                              Taken at Lyon, France 

                                                                      XOXO
                                                                      Gizem

10 yorum:

 1. Yüksek lisansını fransada mı yapıyorsun? :) puff cok imrendim bende fransızca bir bölüm okuyorum biraz hayallerim arasında da .. Özellikle marketing
  madambfashion.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok ben lisanstayım daha, aslında bölümüm ingilizce ama Fransa, Almanya ve Türkiye'de turizm pazarlaması ile ilgili çalışıyorum..

   Sil
 2. Umarim bolumun sana bol bol seyahat imkani tanir. Dunyanin en guzel seyi cunku bence seyahat etmek :)

  denizsaatcioglu.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tesekkür ederim denizciğim, şu bitirme ödevini bitirdiğimde seyahat imkanım olacak umarım haha :)

   Sil
 3. ahh ah bende az bıraz gezebılsem fırsat buulupp..bolumun sana seyahat ımkanı tanıyabılır gercekten bende ıspanyolca okudum ama sor bı gıttın mı dıye gıdemedım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında bölümüm turizm değil (o bitirme araştırmamın konusu) İngilizce işletme, gerçi o da tanıyabilir haha :) İspanyolca mı ah ne hoş!

   Sil
 4. Lovely views!
  Visit my blog if you have a while, there will be a Romwe giveaway in the next post ♥

  YanıtlaSil
 5. love this pics and also your blog! It's so nice!!! I follow you!
  Pass to my blog and if it likes you follow me too, I will be so glad :D
  kisses
  http://francescagiusti.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...