4 Şubat 2012 Cumartesi

Gossip Girl; Büyük Kırmızı Elma / Big Red AppleBonibon gibi dizimiz Gossip Girl'ün 100. bölümünü izledim o kadar karlı havadan sonra birdenbire güneş açan bir cumartesi günü. Aslında karlı havanın da pek tadını çıkardığım söylenemez, zira final dönemime denk geldi, o sınav senin bu proje benim uğraşmakla meşguldüm. Neyse, yine konudan çıktım, Gossip Girl'ü sadece ne giydiklerine bakarken bile eğlendiğim için severim, ayrıca Blair'in her konuya nasıl yaklaştığını merak etmek de bir sebep sayılabilir.


Tahmin edeceğiniz gibi, favori karakterim her söylediğini bir yerlere not ettiğim, her giydiğine ev inceleyen mimar edasıyla"hımm" diye yaklaştığım Blair Waldorf -kendi tabiriyle ve benim de itirazım olmadığı şekliyle "Queen B".- Mesela geçen bölümden aklımda kalan söz: "Just because we can't be together, doesn't mean that i won't love you" ve tabii ki kendisinin aldığı onca yolu şu şekilde özetleyebiliriz: "In just five short years, she could turn her headband into a tiara for real."

Vee gelelim Chuck Bass'a yani "I am Chuck Bass" deyince dünyaların durduğu adama. Ne söylemiş bu bölüm bakalım: "You think because i love her, I want her all to myself. But i am not that man anymore. I just want her to be happy."  Çok değiştin sen Chuck çook..

Her ne kadar Blair'i de Chuck'ı da ayrı ayrı sevip, 2si bir arada kahve şeklinde olduklarında daha da şenlensem de, Louis pek bir akıllı sevimli bir insandı-Blair'e düğün sonrası oynadığı oyuna kadar. 100. bölümdür diye güya bir Gossip Girl açıkladılar, fakat ben gerçekten onun olduğuna inanmıyorum.


XOXO,
Gizem.
General Translation for English readers :)

I watched our sweet tv series Gossip Girl's 100th episode on a snowy saturday. I cant say i enjoyed the snowy weather because it was final's time and i was busy with a lot of exams and projects. I can love Gossip Girl just because i love to watch they had worn and i really wonder how Blair approaches to events.

As you can guess, my favorite character is Blair Waldorf who is Quenn B, exactly. I often take note when she speaks and i analyse what she wears like an architecture who analyses buildings :) Blair's words that i kept in mind from last episode: "Just because we can't be together, doesn't mean that i won't love you". We can summarize her progress with this:  "In just five short years, she could turn her headband into a tiara for real."

When it comes to Chuck Bass who is the man who can stop the world by saying "I am Chuck Bass". He said: "You think because i love her, I want her all to myself. But i am not that man anymore. I just want her to be happy." He has changed a lot..

While i love Blair and Chuck seperate and together, i thought Louis was a sweet man-until the end of 100th episode. They announced a Gossip Girl in the end-but i cant say i believed maybe i didnt want to.

XOXO
Gizem

*all pictures from web
kaynak: webHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...